ALERJEN AZALTAN İLK KEDİ MAMASI

On yılı aşkın araştırma sonucunda keşfedilmiş Plan® LiveClear®, kedi tüyünde bulunan alerjenleri güvenli ve etkili bir şekilde azaltır. Kedi alerjenlerini azaltan Pro Plan® LiveClear®'ın nasıl etki ettiğini öğrenmek için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

PRO PLAN® LIVECLEAR® YOLCULUĞU

Tüm kedilerin tükürüğünde Fel d 1 alerjeni üretilir.

Kediler Pro Plan® LiveClear® ile beslendiğinde, yumurtadan elde edilen bir protein Fel d 1'e bağlanır ve bu alerjeni nötralize eder.

Pro Plan® Liveclear® günlük ve düzenli beslemede kedi tüyünde bulunan alerjenleri önemli ölçüde azaltır.*

Kedilerin ihtiyacı olan tam ve dengeli beslenmeyi kolay ve güvenli bir şekilde sunar.**

* Satyaraj E. et al, Immunity Inflammation and Disease. 2019; 7(2):68-73
**Matulka, R. A. et al, Frontiers in Veterinary Science, 2020; 6, 477. doi: 10.3389/vets.2019.0047

Pro Plan® LiveClear®, alerjenleri azaltmak için kullanılan diğer yöntemlerin yerine geçmekten ziyade, kedilerin yaşadığı evlerdeki alerjen yükünü azaltmaya yardımcı olmak için ek bir önlemdir.

YAŞANMIŞ HİKAYELER. GERÇEK SONUÇLAR

Kedi sahipleri kedilerini çok sevmelerine rağmen, kedi alerjenlerine olan duyarlılıkları nedeniyle onlarla yakın temastan kaçınmak zorunda kalabilirler. Pro Plan® LiveClear®'ın yarattığı gerçek farkı görün.

“Mama hayatımıza girdikten sonra kapıları kapatmama gerek kalmadı. Kedilerime yalnızca onları sevdiğimi söylemekle kalmıyor aynı zamanda onları ne kadar sevdiğimi her gün gösterebiliyorum.” – Dachelle

“LiveClear kesinlikle yaşamımı değiştirdi. Asla başka bir mama almayacağım.”– Dachelle


Pro Plan® LiveClear® HİKAYESİ

Purina, Pro Plan® LiveClear®'ın arkasındaki bilimi nasıl keşfetti? Tutku, inovasyon ve on yılı aşkın çığır açan araştırmalarla.

DAHA FAZLASINI ÖĞRENİN

Sıkça Sorulan Sorular

Pro Plan® LiveClear®, diğer kedi mamalarından farklıdır, bu nedenle bazı sorularınız olabilir. Sıkça sorulan soruların yanıtlarını burada bulabilirsiniz.

SSS