Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Your Pet, Our Passion.
Golden retriever masada oturmuş grupla birlikte çalışıyor

Çalışanlar için

Ofisinizi evcil hayvan dostu yapmak için heyecanlı mısınız?

Değişimci olun!

Fikri yöneticinize sunmaktan, iş arkadaşlarınız için bir Köpek Günü Denemesi yapmaya kadar planı kendi ofisinizde nasıl ugulayacağınızı öğrenin.

Evcil hayvanlarınız ile çalışmak düşündüğünüzden daha kolay olabilir. Bu bölümde bilmeniz gereken her şeyi bulacaksınız!

Çalışma arkadaşlarınızı ikna edin

Köpek dostunuz ile çalışmanız, çalışma arkadaşlarınızın karşılaştığı en büyük sorunlardan bazılarına yardımcı olabilir.

Stresi nasıl azaltabilir ve işbirliğini nasıl artırabiliriz? Çalışma kültürünü nasıl dönüştürebilir ve yeteneklerinizi farketmek ve sürdürmek konusunda nasıl daha yapıcı olabiliriz? Bu soruların cevaplarını arayan pek çok şirket, Pets at Work uygulamasının kendileri için ticari faydalarını konuşuyor.

Elbette düşünülmesi gereken sorular var. Pets at Work sunumumuz, yöneticinizle uygulama planı için görüşmeniz ve olası engellerin üstesinden gelmenize yardımcı olması için size daha fazla neden verecektir.

Pets at Work uygulaması nasıl başlatılır.

İşyerinizde Pets at Work yapmak istiyor ancak nereden başlayacağınızdan emin değil misiniz? İşte önerdiğimiz ilk adımlar.

 

Kontrol edilmesi gereken 3 önemli şey

1. Binanızın kime ait olduğunu ve yönettiğini kontrol edin

Köpeklerin işyerinize girmesine izin verildiğinden emin olmak önemlidir. Bunu önce patronunuzla veya ev sahibinizle veya her ikisiyle de kontrol etmeniz gerekebilir.

2. Liderlerinizi dahil edin

Pets at Work araç seti, patronunuzu işte evcil hayvan sahibi olma ihtimalinden sizin kadar heyecanlandırmanıza yardımcı olmak için gerçekler, araştırmalar ve kullanıma hazır bir adımla doludur.

3. Bir şampiyon veya proje ekibi atayın

Siz veya küçük bir ekip, iş yerinde Evcil Hayvanların uygulanmasında öncülük etmeye istekli olduğunuzu gösterirseniz, bu gerçekten liderliği ele geçirmenize ve planın sorunsuz çalışmasına yardımcı olacaktır.
 

Düşünülmesi gereken konforlar

 • Köpek Yatağı
 • Oyuncaklar ve İkramlar
 • Öncülük etmek
 • Kaka torbaları
 • Kaymaz su kabı
 • Köpek Maması

Sorumlu evcil hayvan sahipliği

Hayvan refahı, işteki her Evcil hayvan planının merkezinde olmalıdır. Evcil hayvanlar işyerinizde sağlıklı ve mutlu vakit geçirecek mi? Örneğin tuvalet molaları için dış alanları olacak mı? Toolkit'imiz, şirketlerin ve sahiplerinin evcil hayvanlarını işe getirmeden önce düşünmeleri gereken şeylerin bir listesini içerir.

 • Uygun bir ortam
 • Uygun bir mama
 • Normal davranış kalıpları sergileme ihtiyacı
 • Diğer hayvanlarla birlikte veya onlardan ayrı olarak barınma ihtiyacı
 • Acı, yaralanma ve hastalıktan korunma ihtiyacı
Beagle, Bonio kutularıyla dolu bir masada
Pets at work
Pets at work uygulamasıyla ilgileniyor musunuz?
Tüm şirketlerin Pets at Work uygulaması için bu konudaki deneyimlerimizle size yardımcı olmak istiyoruz. İşyerinizi evcil hayvan dostu yapmakla ilgileniyorsanız, bizimle iletişime geçin ve size yardımcı olalım!