Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Your Pet, Our Passion.
Beagle çalışırken sahibinin kucağına oturdu

Pets at Work

Evcil hayvanların ve insanların birlikte daha da iyi olduğu bir gelecek hayal edin. Evcil hayvanınızı işe götürmenin çoğu insan için norm olduğu bir gelecek, sadece şanslı birkaç kişi için değil.

Purina olarak evcil hayvanların ve insanların birlikte daha iyi olduğuna tutkuyla inanıyoruz.

Daha fazla insanın evcil hayvanların sağladığı sağlığın iyileştirilmesinden daha mutlu iş yerlerine kadar tüm şaşırtıcı faydalarını deneyimlemesini istiyoruz. İşte bu yüzden iş yerindeki evcil hayvanları savunmayı ‘Toplumdaki 10 Purina taahhüdümüzden' biri haline getirdik. Evcil hayvan dostu işyerlerini herkes için bir olasılık haline getirmeye yardımcı olmak istiyoruz.

Teriyer dizüstü bilgisayarda çalışırken kadının kucağına oturdu
Pets at work
Bir iş veren olarak
Pets at work programı oluşturmanın altı adımını ve çalışanlarınız ile işletmenizin yararlanacağı tüm yolları keşfedin.
Golden Retriever grup çalışmasıyla masada oturdu
Pets at work
Bir çalışan olarak
Çalıştığınız yerde Pets at Work uygulayabilmek için bilmeniz gereken her şey – fikri yöneticinize sunma önerileri ile birlikte.
Temel yararlar

Purina olarak 2003'ten beri evcil hayvanları ofislerimizde ağırlıyoruz. İşyerinde insanları ve evcil hayvanları bir araya getirmenin faydalarını deneyimleyen diğer şirketlerle de bir araştırma yaptık. Tüm bu deneyim ve araştırmalar, evcil hayvanların şirketlere ve çalışanlarına sunabileceği harika şeyler hakkında bize bir çok şey öğretti.

Araştırmamız
2017 yılında, iş yerindeki evcil hayvanlar hakkında ne düşündüklerini öğrenmek için Avrupa çapında binlerce evcil hayvan sever ile araştırma yaptık.
Pets at work uygulaması ile çalışanların;
%40'ı iş-yaşam dengesini geliştirdiğini,
%24'ü işyerindeki ilişkilerin geliştiğini,
% 45'i bunun daha rahat bir atmosfer yarattığını,
% 50'si ise bunu bir fayda olarak gördüğünü söylüyor

* Purina araştırması, Mayıs 2016'da Engage Research tarafından Pets at Work Benchmark Çalışması, Omnibus ve Nitel Araştırma olarak gerçekleştirildi. Mayıs 2017'de Avrupa çapında binlerce evcil hayvan severle yapılan Avrupa Anketi.

Pets at work uygulamasının kazanımları

Pets At Work Kuyruğu!

İş dünyamıza hoş geldiniz.

Sahiplerimizin iş yerinin köpek dostu olması ve bizi her gün ofiste ağırlayıp gittikçe büyüyen bir evcil hayvan severler topluluğu olması bizi gururlandırıyor. Bu yüzden şimdi bizi dinleyin, arkadaşlarımızdan biraz yardım alarak size tüm etkinliğimizi anlatacağız. Sevgiler, Purina Pets at Work Ekibi.

 


Purina'daki herkes, ister işte ister oyunda olsun, insanların ve evcil hayvanların birlikte daha iyi olduğuna tutkuyla inanıyor. Peki bu inancı gerçeğe dönüştürmenin bizi günlük ofis hayatlarının bir parçası yapmaktan daha iyi bir yolu var mı? 2003 yılından bu yana Purina'da Pets at Work uygulaması kurulmuş, 2010 yılından bu yana iş yerinde Evcil hayvanlar politikamız uygulanarak tüm çalışanlara dört ayaklı arkadaşlarını ofise getirme şansı verilmiştir. Şu anda Türkiye'de PAW programında yaklaşık 30 köpek sahibi meslektaşımız var.
 


PAW uygulaması 12 yıldan uzun bir süre önce Avrupa'da başladı ve o zamandan beri, daha mutlu çalışanlardan stresin azalmasına kadar ofiste köpek sahibi olmanın pek çok faydasını gördük. Bu avantajlar sadece biz ve sahiplerimiz için değil, diğer çalışanlar için de geçerli, birçoğu çalışma ortamının daha keyifli ve atmosferin daha iyimser olduğu konusunda hemfikir.

Yeni başlayanların uygulamamıza katılabilmesi için Purina'nın evcil hayvan seven uzmanlardan oluşan ekibi, patili dostlarımızın ve sahiplerinin güvenli bir ofis ziyareti yapabilmesi için belli başlı önlemler geliştirdi. Her patili dostumuz ofise gelmeden önce davranış uzmanı tarafından kontrol ediliyor ve onaylanıyor. Sonrasında ofisi özgürce veya belli kısıtlarla ziyaret edebiliyorlar. Biz de onlarla bir arada çalışmanın tadını çıkartıyoruz.

Beagle at a desk with Bonio boxes
Pets at work
İşyerinizde Pets at Work uygulamak ister misiniz?
Diğer şirketlerin de uygulayabilmeleri için iş yerinde dostlarımızla vakit geçirme konusundaki uzmanlığımızı kullanmak istiyoruz. İşyerinizi evcil hayvan dostu yapmakla ilgileniyorsanız, bizimle iletişime geçin ve size yardımcı olalım!