Your Pet, Our Passion.
Dışarıda köpek gezdiren kadın

Hakkımızda

İnsanların ve evcil hayvanların birlikte daha iyi olduğuna inanıyoruz.

Hikayemiz

Evcil hayvanlar ve insanlar arasındaki bağ gerçekten eşsizdir. Sevgi üzerine inşa edilerek paylaşılan arkadaşlık, deneyimler; insanlar ve evcil hayvanlar bağlandığında hayatın daha zengin hale geldiğine olan inancımıza ilham veriyor. Bu yüzden 125 yılı aşkın bir süredir her yaştan ve yaşam tarzından kedi ve köpekler için harika tatta, yaşamı iyileştiren yiyecekler geliştiriyoruz.

Çok sevilen marka portföyümüz her gün milyonlarca hayata dokunuyor. Çok çeşitli fiyat ve yüksek beslenme kalitesi sunarak, tam ve dengeli beslenmenin herkes tarafından erişilebilir olmasını sağlıyoruz.

Hayvan severler ve sahipleri olarak, kaliteli beslenmenin evcil hayvanların ve sahiplerinin birlikte daha mutlu, daha sağlıklı ve daha uzun yaşamalarına nasıl yardımcı olabileceğini biliyoruz. Evcil hayvanlar ve onları seven insanlar için daha zengin yaşamlar yaratmak, en iyi yaptığımız şey ve varoluş sebebimizdir.

Evcil hayvanlar ve insanlar birlikte daha iyidir.

Amacımız

Purina'nın Küresel Amacı: Evcil hayvanlar ve onları seven insanlar için daha zengin yaşamlar yaratmaktır. Amacımız mirasımıza ve inancımıza dayanır: Evcil hayvanlar ve insanlar birbirine bağlandığında hayat daha zengin hale gelir #WeAreBetterWithPets uzmanlığımızı yansıtır ve çevremizdeki dünyanın zorluklarıyla ilgilidir. İnsanlarımıza her gün ilham veren bir motivasyondur.

Motivasyonumuz

Yaklaşımımız, paydaşlarımızı dinlemek, onlar için en önemli olanı, sorularını ve Purina'nın Avrupa çapında bir numaralı güvenilir evcil hayvan bakım şirketi olmak için hem yerel hem de Avrupa düzeyinde hangi alanlara odaklanmasını istediklerini anlamaktır.

Vizyonumuz

Purina'yı bir evcil hayvan gıda şirketinden evcil hayvan bakım ekosistemine dönüştürdükçe; hayvan sahiplerine en iyi deneyimleri sunmanın yeni yollarını keşfedeceğiz; evcil hayvanlar ve onları seven insanlar için daha zengin yaşamlar yaratma amacımızı yerine getireceğiz.

Evcil hayvan maması uzmanlığımızı ve portföy gücümüzü yeni iş modelleri ve ortaklıklarla birleştirerek, daha fazla insanın evcil hayvanların hayatımıza getirdiği inanılmaz faydaları deneyimlemesine yardımcı olacağız.

Purina ekosistemini, yaşamı iyileştiren beslenmenin özünden evcil hayvan sahiplerinin aradığı deneyimler; beslenmenin ötesinde, Avrupa'nın önde gelen evcil hayvan bakım merkezi haline getireceğiz.

Daha fazla insanın evcil hayvanların hayatımıza getirdiği inanılmaz faydaları deneyimlemesine yardımcı olmak için, motivasyonumuzu gerçeğe dönüştüreceğiz ve evcil hayvan sahipleri arasında en güvenilir evcil hayvan bakımı seçimi olacağız.

Kediyi tutan kadın
Taahhütlerimiz
Kendimizi evcil hayvanların ve onları sevenlerin yaşamlarını iyileştirmeye adadık, bu yüzden 2023 yılına kadar başarmak için 10 taahhütte bulunduk.
Kızıl kedi veterinerde
Yardımcı ortaklarımız
Evcil hayvan refahı organizasyonlarından evcil hayvanları insanlar için pratik ve tedavi edici refakatçiler olarak tanıtanlara kadar değerlerimizi paylaşan önde gelen hayır kurumlarını desteklemekten gurur duyuyoruz.
Purina

Bizimle iletişime geçin

Tüm evcil hayvan sorularınızı cevaplamak için buradayız. Bizimle her zaman, her şekilde iletişime geçebilirsiniz. Hatlarımız pazartesiden cumartesiye sabah 9'dan akşam 7’ye kadar açıktır.​