Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Your Pet, Our Passion.
Omzunun üzerinden geriye bakan kedi

Bilimimiz

Inovasyon tarihimiz

Purina'nın evcil hayvan beslenmesi bilimine ve evcil hayvan sağlığında nasıl güçlü bir rol oynayabileceğine odaklanması, endüstrinin standartlarını yeniden tanımlayan atılımlarla neredeyse bir yüzyılı kapsıyor.

Evcil hayvan beslenmesi hakkında bilgi bulmak kolay, ancak güvenilir bilgi bulmak zor olabilir. Böylece 2018'de Purina, evcil hayvanların daha iyi ve daha uzun yaşam sürmelerine yardımcı olmak için beslenme bilimini veteriner hekim uzmanlar ve bilimsel düşünce liderleriyle paylaşan küresel bir ses olan Purina Institute'u kurdu.

Purina Institute, dünya çapında sekiz Ar-Ge tesisinden oluşan geniş bir ağda çalışan 500'den fazla Purina bilim insanı ve evcil hayvan bakım uzmanının çığır açan araştırmalarını paylaşıyor. Purina Ar-Ge ekibi, büyüklüğü bakımından benzersizdir ve beslenme uzmanları, veteriner hekimler, davranışçılar, immünologlar, kimyagerler, moleküler biyologlar, gıda bilimcileri, lezzet uzmanları ve genomik ve biyoinformatik uzmanları dahil olmak üzere çok çeşitli uzmanlıkları kapsar.

 

Bu konuda çok tutkuluyuz. Daha fazlasını öğrenmek için kendimizi geliştiriyoruz. Bu yüzden sürekli olarak evcil hayvanın refahını iyileştirmeye çalışıyoruz.

Dan Smith, Vice President and Global Head of R&D. Nestlé Purina.

Dünyanın en büyük gıda ve beslenme şirketi Nestlé'nin bir parçası olmak, evcil hayvan ve insan sağlığı arasındaki bağlantıları keşfetmek için birçok fırsat sunuyor. Purina Institute, bilimsel ekiplerimiz arasında uzmanlığı paylaşarak, probiyotikler ve bilişsel gerileme gibi alanlarda temel öğrenmeleri şimdiden uygulayabilmiştir.

Purina'nın en yeni çalışmaları hakkında daha fazla bilgi edinmek ve Purina Institute aracılığıyla mevcut olan çok sayıda bilimsel kaynağı keşfetmek için lütfen şu adresi ziyaret edin: www.purinainstitute.com 

 

Bilimsel Mirasımız

Purina

Bizimle iletişime geçin

Tüm evcil hayvan sorularınızı cevaplamak için buradayız. Bizimle her zaman, her şekilde iletişime geçebilirsiniz. Hatlarımız pazartesiden cumartesiye sabah 9'dan akşam 7’ye kadar açıktır.​