Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Your Pet, Our Passion.
Tüm Purina markaları

Markalarımızla gurur duyuyoruz

Parlayan gözler, parlak bir tüy ve mutlu bir mizaç, sağlıklı bir evcil hayvanın sağlık belirtileridir ve tüm bunlar uygun bir beslenme ile başlar. Bu yüzden evcil hayvanların refahı ve sağlığı için beslenme bilimini geliştirmeye çalışıyoruz. Purina ile evcil hayvanınızı mutlu, sağlıklı ve güçlü tutun.

Kedi maması markaları

Kedi Felix
Felix
Çılgın dostlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için karşı konulmaz Felix ürün yelpazesini keşfedin: kedinizin duyularını memnun etmek için çarpıcı doku ve lezzet kombinasyonlarıyla evde yapılmış hissi uyandıran lezzetli bir yiyecek: lezzetli jöleler, soslar ve hatta gevrek soslar! Akıllı kedilerin Felix'i seçmesi şaşırtıcı değil.
Gurme beyaz kedi
Gourmet
Gourmet serisi, daha seçici kedilere hitap etmek için yüksek lezzet ve keyif standartlarına göre yapılmıştır. Gold, Perle ve Savoury Cake olmak üzere farklı ürün yelpazesinde çok çeşitli tatlar ve dokular sağlamak için yaratılmıştır - hepsi kolayca servis edilen tek porsiyon şeklinde bulunur.
Purina One gri kedi
Purina ONE CAT
Kedilerin benzersiz ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak formüle edilmiş, bu formüllerin yaşam kalitesini gözle görülür şekilde iyileştirdiği kanıtlanmıştır. Purina One hem yaşam evresi hem de yaşam tarzına göre farklı ürün seçenekleri barındırır.
Friskies Kedi Maması
Friskies® Cat
Kedinizin kişiliği çok özeldir. Onları mutlu ve sağlıklı tutmaya yardımcı olmak için Friskies® yaş ve kuru kedi maması, ihtiyaç duydukları tüm eksiksiz ve dengeli beslenmeyi sevdikleri bir dizi lezzetli tarifte içerecek şekilde formüle edilmiştir, böylece sizi her gün şaşırtmaya ve yıllar boyu memnun etmeye devam edebilirler.
Pro Plan Kedi
PRO PLAN Kedi
Her kedinin farklı beslenme gereksinimleri vardır ve bunlar yaşamın farklı evrelerinde değişecektir. PRO PLAN serisindeki beslenmeler, bu değişen ihtiyaçları karşılamak için ustalıkla formüle edilmiştir. Öncü bilimi uygulayarak, PRO PLAN, yaşam boyunca refahı desteklemeye yardımcı olan bilimsel olarak kanıtlanmış faydalar sağlayabilir. Bağışıklık sistemini, keskin duyuları, hassas cildi ve sindirimi desteklemek gibi bir çok farklı fayda sağlayan ürün yelpazesine sahiptir.
PPVD Kedi kahraman
PRO PLAN Veterinary Diets
PRO PLAN Veterinary Diets, veteriner hekimlerin kedilerdeki belirli sağlık problemleri için beslenme desteği sağlamasına yardımcı olmak için oluşturulmuştur. Klinik beslenmeler ve ilgili ürünler yelpazesi, veteriner hekimlerin hedeflenen, bilime dayalı ve kanıtlanmış formüllerle genel tedavi protokolünün etkinliğini güçlendirmelerini sağlar.

 

 

 

Cat Chow®
Cat Chow®
Cat Chow® evcil hayvanlarınızı korumanıza yardımcı olmanızı sağlar. Lezzetli, %100 tam ve dengeli ürünlerin proteinin %50'si yüksek kaliteli hayvansal proteinden (toplam proteinden)* gelir. Cat Chow® kuru kerdi mamamız kedinizin ihtiyaçlarına göre özel olarak tasarlanmıştır. Beslenme konusunda güvenilir ortağınız olarak evcil hayvanlarınızın bakımına her gün yardımcı olacağız.

Dog brands

Pro Plan Sarı Lab
PRO PLAN Köpek
Her köpeğin farklı beslenme gereksinimleri vardır ve bunlar yaşamının farklı noktalarında değişkenlik gösterir. PRO PLAN serisindeki beslenmeler, bu değişen ihtiyaçları karşılamak için ustalıkla formüle edilmiştir. PRO PLAN, en ileri bilimi uygulayarak yaşam boyu refahı desteklemeye yardımcı olan bilimsel olarak kanıtlanmış faydalar sağlayabilir. Bağışıklık sistemini destekleyen formüllerden, beyin fonksiyonunu, hassas cildi ve sindirimi destekleyen formüllere kadar geniş bir yelpaze sunar.
PPVD Köpek kahraman
PRO PLAN Veterinary Diets
PRO PLAN Veterinary Diets, veteriner hekimlerin köpeklerin belirli sağlık problemleri için beslenme desteği sağlamasına yardımcı olmak için oluşturulmuştur. Klinik beslenmeler ve ilgili ürünler yelpazesi, veteriner hekimlerin hedeflenen, bilime dayalı ve kanıtlanmış formüllerle genel tedavi protokolünün etkinliğini güçlendirmelerini sağlar.
Friskies Köpek
Friskies® Köpek
Siz ve köpeğiniz özel bir bağı paylaşıyorsunuz ve onlar her ailenin büyük bir parçası. Friskies® köpek maması, onların mutlu ve sağlıklı kalmasına yardımcı olmak için, ihtiyaç duydukları tüm %100 tam ve dengeli beslenmeyi, sevdikleri lezzetli tariflerle içerecek şekilde formüle edilmiştir, böylece sizi her gün şaşırtmaya ve yıllar boyunca memnun etmeye devam edebilirler.

 

 

PURINA ONE Kahraman Resmi
Purina ONE DOG
Köpeğin benzersiz ihtiyaçlarını karşılamak üzere özel olarak formüle edilmiş özel tariflerimizin yaşam boyu gözle görülür sağlık iyileştirmeleri sağladığı kanıtlanmıştır. Purina One'ın ürün yelpazesi, köpeklerin farklı yaşam evresi, yaşam tarzı ve ırklarına uygun formülleri barındırır.
Dog Chow®
Dog Chow®
Dog Chow® evcil hayvanlarınızı korumanıza yardımcı olmanızı sağlar. Lezzetli, %100 tam ve dengeli tariflerle mamalarımız köpeğinizin ihtiyaçlarına göre özel olarak hazırlanmıştır. Beslenme konusunda güvenilir ortağınız olarak evcil hayvanlarınızın bakımına her gün yardımcı olacağız.