Your Pet, Our Passion.
Woman holding dog in a blanket outside

Bağınızı güçlendirelim

  

Purina olarak evcil hayvanların bir canlıdan daha fazlası olduğuna inanıyoruz.

Onlar bizim ömür boyu dostlarımız ve en yakın sırdaşlarımızdır. Evcil hayvanlar ve insanlar arasındaki bağın büyülü olduğuna inanıyoruz.

Tüm benzersiz bağlarınızı desteklemeye nasıl yardımcı oluyoruz:

Woman working on laptop with Husky
pets at work
Bağın güçlenmesine yardımcı oluyoruz
Nestlé dışındaki şirketlerin de köpek dostu olmalarına yardımcı oluyoruz. Böylece haftaiçi ofis günlerinde de patili dostlarınızla bağ kurabilirsiniz. İş yerindeki evcil hayvan programımız konusunda tutkuluyuz çünkü insanların ve evcil hayvanların birlikte daha iyi olduğuna inanıyoruz.
CES Team
Bizimle iletişime geçin
Bağınızı destekliyoruz
Purina Evcil Hayvan Bakım Ekibimiz, sağlık ve beslenme ile refah ve davranış konusunda uzman tavsiyesi sunarak yardımcı olmak için burada.
Better with pets prize woman sat with dog
Etkimiz
Güçlü bağları açığa çıkarın
Purina Better With Pets Ödülümüz aracılığıyla toplumdaki olumlu değişimi teşvik etmek için evcil hayvan insan bağının gücünden yararlanarak Ashoka ile birlikte çalışıyoruz.

Yaşamı değiştiren beslenme

Purina institute logo
bilimimiz
Uzun süreli bağları araştırıyoruz
Evcil hayvanların daha iyi, daha sağlıklı ve daha uzun yaşamalarına yardımcı olmak için veterinerlik topluluğu ve bilimsel düşünce liderleriyle küresel işbirliğini teşvik ederek beslenme bilimini geliştirmek için Purina Institute'nü kurduk.
Pro Plan Liveclear products
Purina Bilimi
Daha yakın bağlar kurmak
Purina Pro Plan LiveClear'ı geliştirdik; kedi alerjenlerini azaltmaya yardımcı olan çığır açan beslenme. Beslenme yeniliğinin bile bağınızı güçlendirmenize yardımcı olabileceğine inanıyoruz.