Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Your Pet, Our Passion.
Man and dog running on the beach

Etkimiz

İnsanlar ve evcil hayvanlar için daha sağlıklı ve mutlu yaşamlar sağlamayı, toplulukların gelişmesine yardımcı olmayı ve gelecek için kaynakları korumayı taahhüt ediyoruz.

Landscape infograpic

Etki alanlarımız

Bireyler, aileler ve evcil hayvanlar
Her evcil hayvan sahibi, evcil hayvanının uzun, sağlıklı ve mutlu bir hayat sürmesini ister. Lider bir evcil hayvan bakım şirketi olarak, evcil hayvan besleme, sağlık ve refah standartlarını sürekli yükseltmeye çalışıyoruz.

Topluluklar
Evcil hayvan-insan bağının birçok fayda sağladığına inandığımız için, evcil hayvanların toplumdaki rolünü savunmak, evcil hayvanlar ve onları seven insanlar için daha zengin yaşamlar yaratmak ve  somut çözümler üretmek için her gün çalışıyoruz

Gezegen
Ortaklarımız ve paydaşlarımızla işbirliği içinde, faaliyetlerimizde doğal kaynakların sürdürülebilir kullanımını ve sıfır çevresel atık sağlamak için çalışıyoruz.

Daha fazlasını keşfet

Woman holding up Cat
Etkimiz
Taahhütlerimiz
Kendimizi evcil hayvanların ve onları sevenlerin yaşamlarını iyileştirmeye adadık, bu yüzden 2023 yılına kadar başarmak için 10 taahhütte bulunduk.
Woman with beagle working on laptop
Etkimiz
Pets at work
Evcil hayvan dostu işyerlerini herkes için bir avantaj haline getirmeye yardımcı olmak istiyoruz.
Better with pets prize woman sat with dog
Etkimiz
Better with Pets Ödülü
BetterwithPets Ödülü, toplumun sağlığı ve refahı için evcil hayvan-insan bağının gücünden yararlanmaya odaklanan sosyal yenilikçileri destekleme girişimidir.
Sürdürülebilirlik

Atıksız bir gelecek için çalışıyoruz ve 2025 yılına kadar ambalajlarımızın %100'ünün yeniden kullanılabilir veya geri dönüştürülebilir olacağına dair küresel bir taahhütte bulunduk.

Meet Purina

Dog and cat on owners lap
Purina ile tanışın
Hakkımızda
İnsanlar ve evcil hayvanların paylaşımıyla hayatın zenginleştiğine inanıyoruz. Bu inanç şimdi yaptığımız her şeyin ve dünya çapında ürettiğimiz ürünlerin merkezinde yer alıyor.
Woman and dog at laptop
Purina ile tanışın
Sorularınız önemli
Şeffaflığın tüketicileri daha bilinçli seçimler yapacağına inandığımız için ürünlerimiz, operasyonlarımız ve gezegen üzerindeki etkimizle ilgili sorularınız bizim için önemlidir.
Purina

Bizimle iletişime geçin

Tüm evcil hayvan sorularınızı cevaplamak için buradayız. Bizimle her zaman, her şekilde iletişime geçebilirsiniz. Hatlarımız pazartesiden cumartesiye sabah 9'dan akşam 7’ye kadar açıktır.​