Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Your Pet, Our Passion.
Dog and cat on owners lap

Biz kimiz

Evcil hayvanlar ve onları sevenler için daha zengin yaşamlar yaratıyoruz.

İnsanlar ve evcil hayvanların bağını kuvvetlendirerek hayatın zenginleştiğine inanıyoruz.

Bu, zaman içinde işimizin bir parçası olan ve William H. Danforth'un 1904'te yarattığı PURİNA® markasıyla gerçekten hayata geçirilen bir duygu.

Bu inanç şimdi yaptığımız her şeyin ve dünya çapında ürettiğimiz ürünlerin kalbinde yer alıyor.

Daha fazlasını keşfet

Dizüstü bilgisayar başında kadın ve köpek
Hakkımızda
Hikayemiz, amacımız ve insanlarımız
Evcil hayvanlar ve onları sevenler için daha zengin yaşamlar yaratmak, en iyi yaptığımız şey ve var olma sebebimiz.
Woman cuddling cat
Beslenme
Beslenme felsefemiz
PURINA® beslenme uzmanları, bilim insanları, veteriner hekimler ve hayvan davranışçılarından oluşan 500 kişilik küresel ekibimizle, evcil hayvan beslenmesi için çıtayı yükseltme misyonundayız.
İçindekiler
Beslenme
Her içeriğin bir amacı vardır
Evcil hayvanınızın mümkün olan en iyi hayatını yaşamasına yardımcı olacak kedi ve köpek maması içeriklerini seçerek ürünlerimizi hazırlıyoruz.
Purina Enstitüsü ve inovasyon
Bilimimiz
The Purina Institute & Yenilik
Kuruluşundan bu yana Purina, kedi ve köpeklerin daha iyi ve daha uzun yaşam sürmelerine yardımcı olmak amacıyla beslenme yeniliklerinde öncü olmuştur.
Liveclear ürünü
Tarafından getirildi
Pro Plan

Kedi alerjenlerinin yönetiminde büyük yenilik

Hiçbir şeyin kedinizle aranızdaki iletişimi ve bağı engellememesi gerektiğine inanıyoruz. Kedi alerjenlerinin bile. Sizi ve kedinizi yakınlaştırmak için Pro Plan® Liveclear® ürün yelpazemizin alerjen yönetimi rutininizde yaratabileceği farkı keşfedin.

Man and dog running on the beach
Etkimiz
Etkimiz
Evcil hayvanları iş yerine getirmekten ve atıksız bir gelecek için çalışmaktan, hayvansever iş ortaklarımızı desteklemeye ve yıllık BetterwithPets Ödülümüze ev sahipliği yapmaya kadar, evcil hayvanlara ve ailelerine, topluluklara ve faaliyet gösterdiğimiz ortamlara olan taahhütlerimizi yerine getirmeye odaklandık.
Sorularınız bizim için önemli

Şeffaflığın tüketicileri daha bilinçli seçimler yapma konusunda güçlendirebileceğine inandığımız için ürünlerimiz, operasyonlarımız ve gezegen üzerindeki etkimizle ilgili sorularınız bizim için önemlidir.

Markalarımız

Avrupa ve Türkiye'nin en popüler ve güvenilir evcil hayvan maması markalarını üretmekten gurur duyuyoruz. Evcil hayvanlar için sağlık ve beslenme bilimini geliştirmek için sürekli çalışıyoruz. Purina ile evcil hayvanınızı mutlu, sağlıklı ve güçlü tutun.

Purina

Bizimle iletişime geçin

Tüm evcil hayvan sorularınızı cevaplamak için buradayız. Bizimle her zaman, her şekilde iletişime geçebilirsiniz. Hatlarımız pazartesiden cumartesiye sabah 9'dan akşam 7’ye kadar açıktır.​