Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Your Pet, Our Passion.
Sahiplerinin kucağında köpek ve kedi

Evcil hayvan bakım tavsiyeleri

Purina olarak evcil hayvanlar hakkında bilmeniz gereken her bilgiyi sunuyoruz! Bir köpek yavrusu, yavru kedi veya daha yaşlı bir arkadaş, davranış sorunları veya sağlık sorunları olsun, uzmanlarımız evcil hayvanların 85 yılı aşkın bir süredir sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmelerine yardımcı oluyor ve sizi koruyor.

Uzman Kedi Bakımı

Kedinize bakmak söz konusu olduğunda, bilgilerinizi bir uzmandan almanız gerekir.

Purina uzmanlarının; kedi beslenmesi, davranışı, gelişimi, sağlığı ve daha fazlası hakkında neler söyleyeceğini görmek için aşağıdaki makalelerimizi inceleyin.

Uzman Köpek Bakımı

Bir köpeğe bakmanın en önemli kısmı onların ihtiyaçlarını anlamaktır. Köpek beslenmesi, davranışı, sağlığı veya eğitimi hakkında daha fazla bilgiye ihtiyacınız olduğunda Purina'nın uzmanlarına başvurun. Aşağıdaki makaleleri inceleyerek tavsiyelerimize ve ipuçlarımıza göz atın.

Birinin kucağında oturan kedi yavrusu
Purina Uzmanlığı
Yavru Kedi Kılavuzu
Yeni misafirinizin tuhaf davranışlarını anlamaya çalışmak, tuvalet eğitimi ile yüzleşmek ya da beslenme önerileri hakkında bilgi edinmek istiyorsanız, ihtiyacınız olan her şeyi bulmak için özel yavru kedi bültenimize kaydolun.
sahibinin kollarına atlayan mutlu köpek yavrusu
Purina Uzmanlığı
Yavru Köpek Kılavuzu
Yavru köpeğiniz en iyisini hak ediyor, bu nedenle köpek eğitimi, beslenme, sağlık, davranış ve daha fazlası hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğrenmek için uzmanlarımıza kulak verin. İpuçlarımız, büyüme dönemindeki yavru köpeğinizin en iyi hayatını yaşamasını sağlayacaktır.

Daha fazlasını keşfet

Arkasında veteriner olan kedi
Purina Uzmanlığı
Sağlık&Bakım
Sindirim rahatsızlığı veya kulak enfeksiyonu; gebe bir evcil hayvan veya sinir bozucu parazitlerle uğraşıyor olsanız da uzmanlarımız size yardımcı olmak için buradalar. Geniş sağlık koleksiyonumuza göz atın.
Bir kapta verilen yiyeceği bekleyen köpek
Purina Uzmanlığı
Beslenme
Yavru kedi-köpek mamasından yetişkin mamasına ne zaman geçeceğinizi bilmek istiyorsanız veya evcil hayvanınızı ne sıklıkta beslemeniz gerektiğini merak ediyorsanız, cevapları öğrenmek için makalelerimize göz atın.
Oyuncaklarla oynayan kedi ve köpek
Purina Uzmanları
Davranış&Eğitim
Evcil hayvan davranışlarının sebepleri komik ve gizemliden daha ciddi bir şeyin belirtilerine kadar değişebilir. Evcil hayvanınızı nasıl daha iyi anlayacağınız, onları eğitmeye nasıl yardımcı olacağınız ve ne zaman profesyonel destek almanız gerektiğiyle ilgili makalelerimizi keşfedin.
Başı sahibinin ellerinde olan yaşlı çikolata labrador
Purina Uzmanları
İleri Yaş
Uzmanlarımızdan sağlık sorunlarından beslenme tavsiyelerine kadar her konuda ipuçları alarak evcil hayvanınızın ömür boyu en iyi hayatı yaşamasına yardımcı olun.
Purina

Bizimle iletişime geçin

Tüm evcil hayvan sorularınızı cevaplamak için buradayız. Bizimle her zaman, her şekilde iletişime geçebilirsiniz. Hatlarımız pazartesiden cumartesiye sabah 9'dan akşam 7’ye kadar açıktır.​