Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Your Pet, Our Passion.
Teriyer dizüstü bilgisayarda çalışırken kadının kucağına oturdu

Çalışanlar için

Ofisinizde Pets at Work'ü nasıl uygulayacağınızı öğrenin.

Pets at Work uygulamasının tüm avantajlarını ve ofisinizde uygulamak için atabileceğiniz altı adımı keşfedin.

Ofisinizi harika bir yere dönüştürün!

Altı Adım

Politikalarınız ve ofis büyüklüğünüze göre Pets at Work uygulamasını ofisinize göre şekillendirmenize yardımcı olabiliriz. Altı adıma bakın!"

Pets at Work uygulamasının çalışanlar için yararları

Evcil hayvanların ve insanların birlikte daha iyi olduklarına tutkuyla inanıyoruz, yapılan araştırmalar da bunu destekliyor. Çalışmanın bir parçası olan 1.000'den fazla şirketle yaptığımız araştırma, evcil hayvanlarla birlikte olmanın şirketleri ne kadar güçlü kıldığını gösterdi.

Araştırmamız, şirketler için en önemli faydalardan bazılarının şunlar olduğunu gösterdi:

İş yerindeki evcil hayvanlar infografik

Bir günlük Pets at Work uygulamasını deneyin?

Köpek günü uygulamasını denemek ve uygulamak , insanları bir köpek dostumuzla çalışmak fikrine alıştırmanın harika bir yoludur. Ve insanlar bunu deneyimledikten sonra, uygulamak sizin için daha kolay olacak!

Köpek Günü Deneme Planı

Bir Köpek Günü Denemesi yapmaya karar verildikten sonra, bir tarih belirlemeniz (Cuma genellikle iyi bir seçimdir), tanıtmanız ve insanlara sorumlu evcil hayvan sahipliğini hatırlatmanız gerekir. Ayrıca herkesin takip etmesi için bazı açık yönergeleri kabul etmeniz gerekecektir.

 

Sonraki Adımlar

Bir Köpek Günü Denemesi başarılı olursa ve evcil hayvanlarınız ile ofiste de vakit geçirmeyi düşünüyorsanız, daha fazla bilgi ve destek için bizimle iletişime geçebileceğinizi unutmayın.

 

İş yerinde evcil hayvan deneyimi olan diğer işletmelerin deneyimlerini dinlemek için videolarımızı izleyin ve ofis ortamını nasıl daha rahat ve çalışmak için daha mutlu bir yer haline getirdiğini ilk elden dinleyin.

Beagle, Bonio kutularıyla dolu bir masada
Pets at work
Pets at work uygulamasıyla ilgileniyor musunuz?
Tüm şirketlerin Pets at Work uygulaması için bu konudaki deneyimlerimizle size yardımcı olmak istiyoruz. İşyerinizi evcil hayvan dostu yapmakla ilgileniyorsanız, bizimle iletişime geçin ve size yardımcı olalım!