Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Your Pet, Our Passion.
Kanepede oturan kedi

Kediler hakkında

Kediniz için en iyi mamayı bulun ve kedilerle ilgili uzman tavsiyelerimizi keşfedin. Yolculuğun hangi bölümünde olursanız olun, kedinizle ilgili tüm sorularınıza yardımcı olmak için buradayız.

Mama kaplarında kedi
Beslenme
Tüm kedi ürünlerimiz
Tüylü arkadaşınız için doğru kedi mamasını arıyorsanız, hepsi için önerilerimiz var. Kurudan yaş mamaya, yavru kedilerden erişkinlere, tam mamalardan özel diyetlere kadar, en mükemmeli bulmak için ürün yelpazemize göz atın.
Sahibinin omzunda kızıl kedi
Purina Uzmanlığı
Uzman Kedi Bakımı
Kedinizin bakımı söz konusu olduğunda, bilgilerinizi bir uzmandan almanız gerekir. Purina'nın kedi beslenmesi, davranışı, gelişimi, sağlığı ve daha fazlası hakkında neler söyleyeceğini görmek için aşağıdaki makalelerimizi inceleyin.
Liveclear ürünü
Tarafından getirildi
Pro Plan

PRO PLAN LİVE CLEAR ile tanışın

Dünyanın ilk ve tek kedi alerjenlerini azaltan maması.​Kedileri evlerinizde ve kucağınızda tutarken alerjenleri azaltmaya yardımcı olacak güvenli ve kedi dostu bir seçenek.

Daha fazlasını keşfet

Yemek yiyen iki kedi
Beslenme
Yavru kediden yetişkin mamasına ne zaman geçeceğinizi bilmek istiyorsanız veya evcil hayvanınızı ne sıklıkta beslemeniz gerektiğini merak ediyorsanız, cevapları öğrenmek için makalelerimize göz atın.
Sahibinin kucağında yaşlı kedi
Purina Uzmanlığı
Yaşlı
Sağlık sorunlarından beslenme tavsiyelerine kadar her konuda uzmanlarımızdan ipuçları alarak kedinizin ömür boyu en iyi hayatını yaşamasına yardımcı olun.
Purina

Bizimle iletişime geçin

Tüm evcil hayvan sorularınızı cevaplamak için buradayız. Bizimle her zaman, her şekilde iletişime geçebilirsiniz. Hatlarımız pazartesiden cumartesiye sabah 9'dan akşam 7’ye kadar açıktır.​