Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Your Pet, Our Passion.
Golden Retriever ve Terrier

Köpekler hakkında

Köpeğiniz için en iyi yiyeceği bulun, uzman köpek tavsiyelerimizi keşfedin veya köpek ırkı seçme testine katılın. Yolculuğun hangi bölümünde olursanız olun, köpeğinizle ilgili tüm sorularınıza yardımcı olmak için buradayız.

Köpek yemek kaplarının önünde oturdu
Beslenme
Tüm köpek ürünlerimiz
Tüylü arkadaşınız için doğru köpek mamasını arıyorsanız, hepsi için önerilerimiz var. Kurudan yaş mamaya, yavru köpeklerden erişkinlere, eksiksiz mamalardan özel diyetlere kadar, en mükemmeli bulmak için ürün yelpazemize göz atın.
İnsana beşlik çakan köpek
Purina Uzmanlığı
Uzman köpek bakımı
Bir köpeğe bakmanın en önemli kısmı onların ihtiyaçlarını anlamaktır. Köpek beslenmesi, davranışı, sağlığı veya eğitimi hakkında daha fazla bilgiye ihtiyacınız olduğunda Purina'nın uzmanlarına başvurun. Aşağıdaki makaleleri inceleyerek tavsiyelerimize ve ipuçlarımıza göz atın.

Daha fazlasını keşfet

Köpek yemek kaplarının önünde oturdu
Purina Uzmanlığı
Beslenme
Yavru köpekten yetişkin mamasına ne zaman geçeceğinizi bilmek istiyorsanız veya evcil hayvanınızı ne sıklıkta beslemeniz gerektiğini merak ediyorsanız, cevapları öğrenmek için makalelerimize göz atın.
Yaşlı köpek sahibinin elinde
Purina Uzmanlığı
İleri Yaş
Sağlık sorunlarından beslenme tavsiyelerine kadar her konuda uzmanlarımızdan ipuçları alarak köpeğinizin ömür boyu en iyi hayatını yaşamasına yardımcı olun.
Purina

Bizimle iletişime geçin

Tüm evcil hayvan sorularınızı cevaplamak için buradayız. Bizimle her zaman, her şekilde iletişime geçebilirsiniz. Hatlarımız pazartesiden cumartesiye sabah 9'dan akşam 7’ye kadar açıktır.​