Your Pet, Our Passion.

KATILIM KOŞULLARI

 1. Bu kampanya Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 19.12.2023 tarihli ve E-40453693-255.05.02-49127 sayılı yazısı ile izin kapsamı dışında düzenlenmektedir. 
 2. 01.01.2024(saat:00.01)-31.01.2024(saat:23.59) tarihleri arasında tarihleri arasında Türkiye genelinde Instagram hesabına kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yaparak @felixturkiye hesabını takip edip, hesaptan paylaşılacak “Felix Yeni Yıl Çekilişi” konulu hikayesinde “Sen de ekle” özelliğini kullanarak kedisinin fotoğrafını/videosunu çekip @felixturkiye hesabını etiketleyerek paylaşanlar çekilişe katılacaktır.
 3. Çekiliş 05.02.2023 tarihinde gerçekleşecek ve 20 kişi Felix Hediye Paketi (4 adet     Felix Sığır Etli Yaş Kedi Maması 85g, 4 adet Felix Somonlu Yaş Kedi Maması 85g, 4 adet Felix Lezzetli Et Dilimleri Somonlu Yaş Kedi Maması 85g, 4 adet Felix Lezzetli Et Dilimleri Ördekli Yaş Kedi Maması 85g, 4 adet     Felix Junior Yavru Tavuklu Yaş Kedi Maması 85g) ikramiyesi kazanacaktır.
 4. Çekiliş sonuçları 19.02.2024 tarihinde @felixturkiye Instagram Hesabında yayınlanacaktır.
 5. Kampanyaya katılım ve sitedeki işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir.
 6. Kampanya katılımının alınabilmesi için katılımcının hesap gizliliğinin açık olması gerekmektedir. Gizli hesaplar ile yapılan katılımlar görülemeyeceğinden, kampanyaya dahil edilemeyecektir.
 7. Paylaşılan fotoğrafların/videoların hukuka, kamu düzenine ve genel ahlaka uygun olması gerekmektedir. Aksi halde, başvuru geçersiz olacaktır. 
 8. kramiye kazanan katılımcılar, isminin @felixturkiye hesabında açıklanmasını kabul etmiş sayılır.
 9. Kampanya sonunda kazanan kişiler ile direkt mesaj (DM) yoluyla iletişime geçilecektir. Bu mesajda kazanandan istenecek ad-soyad, iletişim bilgilerinin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. sorumlu değildir.
 10. Kampanyaya Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş.’nin bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.
 11. 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez.
 12. Kampanyaya yurt dışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar. 
 13. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
 14. İkramiyeye konu olan eşya ve-veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
 15. Uygulamada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş.’nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.
 16. Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. kampanyaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
 17. Kampanyaya katılım sırasında eksik veya yanlış verilen iletişim bilgileri veya herhangi bir sebepten dolayı ödülün ulaşmamasından Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. sorumlu değildir.
 18. Kampanyaya katılanlar işbu Kampanya Katılım Koşullarını kabul etmiş sayılırlar. Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. Kampanya Katılım Koşullarına uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.
 19. Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş.’nin her türlü kayıtları esas alınacaktır.
 20. Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. tarafından yapılacaktır. Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.
 21. Koşullar ve Kuralların herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.