Kedi Markalarımız

Our Cat Brands

Evcil hayvanların mutlu ve sağlıklı yaşamalarını sağlıyoruz

PURINA® ürünleri 85 yılı aşkın deneyimle hayat buluyor. Evcil hayvan mamalarımızın Türkiye’nin en bilinen ve en sevilen markaları arasında olmasından büyük gurur duyuyoruz. Neredeyse hiçbir şeyin hayvanlarınızın sağlığından ve mutluluğundan daha önemli olmadığını biliyoruz. Bu nedenle mamalarımızın her biri, PURINA® uzmanları tarafından hayvanların bugün ve ileride sağlıklı yaşamak için ihtiyaç duydukları besinlerin tamamını sağlayacak şekilde geliştiriliyor.

Markalarımız hakkında daha fazla bilgi için listeden dilediğiniz logoya tıklayın.

Felix Logo
X

FELIX®

Herkes FELIX’i tanır ya da FELIX gibi zeki bir kediyi! Karşı konulmaz lezzetleriyle o sevimli afacanın tüm ihtiyaçlarını karşılayan FELIX® ürünlerini keşfedin. Etkileyici bileşimlerle hazırlanan, kendiniz pişirmişsiniz gibi lezzetli mamalar, leziz jöleleri, sosları ve hatta çıtır çıtır üst malzemeleriyle kedinizin duyularını harekete geçirecek!

Felix Banner
Gourmet logo
X

GOURMET®

GOURMET® Gold, ağzının tadını bilen kedilere her gün keyfini çıkaracakları farklı dokular ve tatlar içeren zengin tarif seçenekleri sunar. Damak tadı gelişmiş kedilere lezzetli anlar yaşatmak üzere kaliteli malzemelerle ve büyük bir özenle hazırlanmıştır.

Gourmet Banner
PURINA® VETERINARY DIETS®
X

PRO PLAN® VETERINARY DIETS

PURINA® PRO PLAN® Veterinary Diets, özel durumları olan kedilerin ve köpeklerin ihtiyaçlarını karşılayan birçok formül sunar. Bu tür diyet mamalar veteriner hekimlerin gözetiminde kullanılmalıdır.

PURINA® VETERINARY DIETS®
friskies logo
X

Friskies®

Friskies Banner Revised
Purina One®
X

Purina One®

Purina ONE® ürünleri, kedinizin özel ihtiyaçlarına, sizin ve kedinizin yaşam tarzına uygun olarak hazırlanan yüksek kaliteli içerikler ve besin değerleri sunar.

Purina one banner
PURINA® PRO PLAN®
X

PURINA® PRO PLAN®

PURINA® PRO PLAN® için içerik kalitesi ve güvenliği tartışılmaz bir şekilde ilk sıradaki önceliklerdir.

PURINA® PRO PLAN®
Cat Chow
X

CAT CHOW®

Cat Chow