Dog Chow

Neden Purina® Dog Chow®?

Purina® Dog Chow®, dünyanın en şahane hayvanı olduğunu düşündüğümüz köpeklere özel olarak geliştirildi. Onlarca yıldır birinci sınıf köpek mamaları üretiyor olmamızı köpeklere olan bu tutkumuza borçluyuz.

Bir köpeğin doğasına uygun yaşamasına izin vermemiz gerektiğine inanıyoruz. En önemlisi köpeğin sağlıklı ve aktif olması ve çok sevilmesidir. Bunun için iyi bir beslenme gerekir.

Doğadan ilham alan mamalarımız, seçilmiş doğal malzemeler ve doğal prebiyotiklerle üretilir. Ayrıca hiç bir yapay renklendirici, aroma veya koruyucu içermez. Mamalarımız, boyutu, yaşı ve sağlık durumuna göre köpeğinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.

Purina® Dog Chow® olarak, köpeklerin yaşına ve ırkına göre özel beslenme ihtiyaçları olduğunu biliyoruz. Bu nedenle köpeğinizin ihtiyaçlarını karşılamak için özenle hazırlanan çeşitli tarifler geliştiriyoruz.

Sınırsız bir merakla her topun, oyuncağın ve uçuşan yaprağın peşinden koşan bir yavru köpeğin ihtiyaçları, sabahları sakin yürüyüşlerle akşamları rahatlatıcı yürüyüşleri seven daha yaşlı bir köpeğin ihtiyaçlarından farklıdır. Bu nedenle Doğru Yaş Doğru Mama ürünlerimiz, enerji dolu bir yavru köpekten güvenilir gerçek bir arkadaş olduğu dönemlere kadar köpeğinizin yaşamının her aşamasında besleyici ve sağlıklı öğünler sunar.