Your Pet, Our Passion.
Çocukları ve köpeği olan öğretmen

Sorumlu evcil hayvan sahiplenmeyi destekleyen programları destekliyoruz.

Evcil hayvanların ve insanların birlikte mutlu yaşamalarına yardımcı olmak için evcil hayvan sahipliği konusunda paha biçilmez bir eğitim sağlamaya inanıyoruz.

Hedeflerimiz

2030 yılına kadar programlarımıza 3.000.000 kişi katılmış olacak.​

Taahhütlerimiz

Neden önemli

Evcil hayvan ebeveyni olmak, sağlık yararlarının yanı sıra büyük neşe getirebilecek ödüllendirici bir deneyimdir. Ayrıca evcil hayvan sahibi olmanın büyük bir sorumluluk olabileceğini ve onlar için en iyisinin ne olduğunu bilmenin her zaman kolay olmadığını anlıyoruz.  Doğru, uzman bilgi ve tavsiyeler sağlayarak evcil hayvan ebeveynlerini güçlendirmek, desteklemek istiyoruz. Ve çocuklar, yeni nesil evcil hayvan sahipleri olduğundan, evcil hayvanların özel ihtiyaçları ile nasıl etkileşime gireceklerini ve takdir edeceklerini de öğrenmelerinin önemli olduğuna inanıyoruz.

Bu nedenle, yeni köpek sahiplerine kişiselleştirilmiş bir eğitim planı sunarak yavrularına kritik yaşam becerilerini öğretmelerini sağlayan Zigzag Puppy Coach Uygulaması gibi dijital araçlar ve fon girişimleri sağlayacağız. Ayrıca, çocukların evcil hayvan davranışlarını daha iyi anlamalarına ve bir evcil hayvana nasıl bakacaklarını daha iyi anlamalarına yardımcı olacak programlar sunmak için çocuk eğitiminde uzman ortaklarımızla birlikte çalışmaya devam ediyoruz.

Bakış açımız

Purina'da insanlar ve evcil hayvanlar birbirine bağlandığında hayatın zenginleştiğine inanıyoruz.
Evcil hayvan sahipliğinin sadece evcil hayvanlar ve sahipleri için değil, bir bütün olarak toplumumuz için de faydalar sağladığını biliyoruz. Bu yüzden evcil hayvanlar hakkında daha fazla şey öğrenmelerine ve anlamalarına yardımcı olmak için mümkün olduğunca çok insanı desteklemek istiyoruz.

 

Evcil hayvanlarla birlikte olma deneyimine sahip olmak bize neşe ve sevgi getirebilir. Evcil hayvanların mutlu, güvende ve sevildiklerini hissetmelerini sağlamak için ihtiyaçlarını karşılamamız önemlidir.

Purina Uzmanları

Mevcut programlar

Avrupa genelinde uzun yıllardır başarılı evcil hayvan sahipliği programları yürütüyoruz.  Örneğin Portekiz'de, çocukların yetişkinken oynayabileceği,  Eğitim Bakanlığı onaylı kapalı bir şehir olan KidZania ile bir ortaklığımız var. Veteriner klinikleri ziyaretini simüle eden ve çocukların kedi ve köpeklerin yanında nasıl bakacaklarını ve davranacaklarını öğrenmelerine ve veteriner ziyaretlerinin önemini anlamalarına yardımcı olan ilk Purina Evcil Hayvan Okulu Veteriner Kliniği'nin kapılarını yarattık ve açtık. Ayrıca Evcil Hayvan Okulu Materyallerimizi kidzania'ya ziyaretler düzenleyen tüm okullara dağıttık. Klinik, açılışının ilk 3 ayında 8.500'den fazla çocuğa ev sahipliği yaptı.

Nestlé Kurumsal Sosyal Sorumluluğuna destek olmak

Nasıl ki biz, evcil hayvanların ve onları seven insanların yaşamlarını iyileştirmeye kararlıysak, ana şirketimiz Nestlé de topluluklarımız ve gezegenimizden başlayarak yaşam kalitesini artırmaya ve bireyler ve aileler için daha sağlıklı bir geleceğe katkıda bulunmaya kararlıdır.

Toplumda Nestlé hakkında daha fazla bilgi edinin

Köpeklerle koşan kız
Etkimiz
Taahhütlerimiz
Evcil hayvanlar, onları seven insanlar ve paylaştığımız gezegen için önemli olan şeylerden daha fazlasını yapmaya kararlıydık. Bu yüzden 6 Purina Taahhüdümüzü yerine getirmeye kararlıyız.