Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Your Pet, Our Passion.
Kedi ve köpek oynuyor

Bir evcil hayvan bulun

Yeni bir evcil hayvan sahiplenmek heyecan verici! Doğru türü ve ismi bulmak, maliyetleri ve ihtiyaçlarını anlamak ya da evlat edinmeye veya alışveriş yapmaya karar vermek için yardıma ihtiyacınız varsa, birçok uzman tavsiyemiz var.

Köpek sahiplenmek

Tüm önemli kararlar gibi, yeni bir yavru sahiplenmeden önce iyi bir araştırma yapmak, sizin ve yaşam tarzınız için doğru köpeği seçtiğinizden emin olmak gerekir.

Kedi Sahiplenmek

Yeni bir kedi sahiplenmeye karar vermek birçok soruyu beraberinde getirebilir. Hangi ırktan hoşlanırsın? Yaramaz bir yavru kedinin zorluklarıyla başa çıkabilir misiniz yoksa daha sakin erişkin bir kedi sizin yaşam tarzınıza daha mı uygun?

Havaya zıplayan köpek
Hazırlık
En iyi köpek isimleri
Tüylü arkadaşınız için doğru kedi mamasını arıyorsanız, hepsi için önerilerimiz var. Kurudan yaş mamaya, yavru kedilerden erişkinlere, tam mamalardan özel diyetlere kadar, sizin için en mükemmeli bulmak için ürün yelpazemize göz atın.
Kameraya bakan kedi
Hazırlık
En iyi köpek isimleri
Tüylü arkadaşınız için doğru kedi mamasını arıyorsanız, hepsi için önerilerimiz var. Kurudan yaş mamaya, yavru kedilerden erişkinlere, eksiksiz mamalardan özel diyetlere kadar, sizin için en mükemmeli bulmak için ürün yelpazemize göz atın.

Daha fazlasını keşfet

Köpekler ters yönlere bakarak oturdular
Mükemmel eşleşme
Köpek türleri ve rehberleri
Farklı köpek türlerinin farklı ihtiyaçları vardır, bu nedenle ister sportif ister sakin arıyor olun, mükemmel uyumunuzu bulmanıza yardımcı olacak tavsiyemiz var.
Kanepede oturan Kahverengi ve Kızıl Tekir kediler
Purina Uzmanlığı
Kedi türleri ve rehberleri
Aile dostu bir kedi mi arıyorsunuz? Kara bir kedi bulmaya hazır mısınız? Rehberlerimiz mükemmel uyumu bulmanıza yardımcı olacaktır.
Kanepede oturan iki kedi
Purina Uzmanlığı
Kedi ırkları
Kuruluşundan bu yana Purina, köpek ve kedilerin daha iyi ve daha uzun yaşam sürmelerine yardımcı olmak amacıyla beslenme yeniliklerinde öncü olmuştur.Bir kediye sahip olmak son derece ödüllendirici ama aynı zamanda büyük bir sorumluluk. Cins Seçme aracımızla bugün hangi cinsin benzersiz yaşam tarzınıza uygun olduğunu öğrenin.
Purina

Bizimle iletişime geçin

Tüm evcil hayvan sorularınızı cevaplamak için buradayız. Bizimle her zaman, her şekilde iletişime geçebilirsiniz. Hatlarımız pazartesiden cumartesiye sabah 9'dan akşam 7’ye kadar açıktır.​