article hero image
TOPLULUKLAR

AVRUPA’DAKİ GENÇLER İÇİN İŞ İMKANLARI YARATMAK

HEDEFİMİZ

Nestlé Purina olarak 2016’ya kadar Avrupa’da 30 yaşın altındaki gençler için 1500 iş ve staj fırsatı yaratmayı taahhüt ediyoruz.

100

Başarılarımız

%100 Gerçekleşme

2014’ten bu yana 2.429 genci işe alarak hedefimize ulaşmanın gururunu yaşıyoruz. Ana şirketimiz Nestlé’nin 2020’ye kadar aşağıdakileri gerçekleştirmeyi, hedeflediği "Nestlé needs YOUth" (Nestlé’nin Gençlere İhtiyacı Var) girişiminin bir parçası olarak 30 yaşın altındaki gençler için iş olanakları yaratmaya devam edeceğiz.

  • 45.000 ila 50.000 arasında çıraklık ve stajyerlik fırsatı;
  • Harici iş ortaklarıyla işbirliğini güçlendirerek katılımlarını ve etkiyi arttırmak;
  • Her yıl 30 yaşın altındaki gençler için 20.000 ila 25.000 iş fırsatı

Bakış Açımız

Gençler arasında işsizlik tüm dünyada önemli bir sorundur. Hem şirket olarak bizim için hem de evcil hayvanlara iyi bir gelecek sağlamak için yetenekli insanların ilgisini çekmenin ve bu insanların bizimle çalışmaya devam etmesini sağlamanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz.

Bazı durumlarda, 30 yaşın altındaki gençler aynı zamanda geleceğin evcil hayvan sahipleri olacakları için evcil hayvan sahibi olmanın faydalarını ve insana nasıl bir neşe kattığını başkalarına anlatmada önemli bir rol oynayacaklarını umuyoruz.

NESTLÉ PURINA OLARAK GENÇ YETENEKLERİ VE GELECEĞİN LİDERLERİNİ ARIYORUZ!

Nestlé CSV çalışmalarına katkılar

Evcil hayvanların ve onları seven insanların yaşam kalitesini yükseltmek için gösterdiğimiz adanmışlık, ana şirketimiz olan Nestlé’nin yaşam kalitesini yükseltme ve bireyler ile aileler, topluluklarımız ve gezegenimiz için daha sağlıklı bir geleceğe katkıda bulunma konusundaki adanmışlığıyla örtüşmektedir.

Toplumda Nestlé hakkında daha fazla okuyun

Muud lubadused