article1-hero
EVCİL Hayvanlar

EVCİL HAYVANLARIN SAĞLIK VE REFAH DÜZEYİNİ YÜKSELTEN İNOVASYONLAR YAPMAK

HEDEFLERİMİZ

2020 - 2023 yılları arasında evcil hayvanların sağlık ve refah düzeyini yükseltmeye odaklı 14 yeni ürün çıkaracağız.

80

Başarılarımız

Zengin bir inovasyon geçmişine sahip olmakla birlikte, evcil hayvanların sağlık ve refah düzeyini yükseltmek üzere inovasyonlarımıza devam ediyoruz. İlk taahhütlerimizi belirlediğimiz 2016 yılından bu yana Purina® DENTALIFE® ve Purina®ONE® Bifensis dahil olmak üzere 19 yeni ürünü piyasaya sürerek ve 17 bilimsel dergide makale yayınlayarak 2016-2018 arasında 16 yeni ürün çıkarma hedefimizin üzerine çıktık.

2018-2020 yılları arasında 14 yeni ürün çıkarmayı hedeflemiştik. 2018’de 7 yeni ürün ve 2019’da 16 ürün daha çıkararak, toplamda 23 yeni ürüne ulaştık.

2020’de devrim niteliğindeki bir inovasyon olan ve kedi tüyündeki alerjenleri azaltan ilk ve tek kedi maması PRO PLAN® LIVECLEAR® ürününü piyasaya sürdük. Bu çığır açan ürün, kedi alerjenlerinin yönetiminde güvenli, etkili ve kedi dostu bir yaklaşım bulmaya adanmış 10 yıldan uzun Purina araştırmaları sonucunda ortaya çıkmıştır.

İşimizin en önemli parçası olan beslenme, evcil hayvanlara ve onları seven insanlara daha zengin hayatlar sunmak için başvurduğumuz yollardan yalnızca biridir.

article picture

Bakış Açımız: Purina, Araştırma ve Beslenme

Bilim adamlarımız ve beslenme uzmanlarımızdan pazarlama ve satış ekiplerimize kadar evcil hayvan sahipleri ve hayvanseverlerden oluşan bir şirketiz. Evcil hayvanların beslenmeyle ilgili, davranışsal ve sosyal ihtiyaçlarını anlamak, onların sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmelerini sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz.

article picture

Bilimsel olarak kanıtlanan, iyi bir beslenmenin evcil hayvanların sağlığı için çok önemli olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle, şirketimizin kurulduğu günden bu yana tüm çalışmalarımızda söz verdiğimiz gibi yüksek kaliteli beslenmeye ve kanıtlanmış bilimsel sonuçlara bağlı kalıyoruz. Purina’da besin değeri her şeyden önce gelir.

Evcil hayvan bakımı sektöründe dünyanın lider şirketlerinden biri olarak, bilime, inovasyona ve evcil hayvanların anlaşılmasına önemli yatırımlar yaptık. Bu bilgiyi, evcil hayvan maması alanındaki araştırmalarımızı ve geliştirme konusundaki teknik bilgimizi, özel ihtiyaçları olan ve veteriner reçeteli beslenmeye ihtiyaç duyan evcil hayvanlar dahil tüm evcil hayvanların ve sahiplerinin faydasına kullanmak bizim sorumluluğumuzdur.

DÜNYA ÇAPINDA SAYGIN MESLEKTAŞLARIMIZ VE VETERİNERLİK ALANINDAKİ LİDERLERLE BİRLİKTE YÜRÜTTÜĞÜMÜZ ÇALIŞMALAR SONUCUNDA , EVCİL HAYVAN SAĞLIĞINDA VE REFAHINDA ÖNEMLİ GELİŞMELERE OLANAK TANIYAC AK İNOVASYONLARI GERÇEKLEŞTİRME İHTİMALİ BİZİ HEYECANLANDIRIYOR.

Nestlé CSV çalışmalarına katkılar

Evcil hayvanların ve onları seven insanların yaşam kalitesini yükseltmek için gösterdiğimiz adanmışlık, ana şirketimiz olan Nestlé’nin yaşam kalitesini yükseltme ve bireyler ile aileler, topluluklarımız ve gezegenimiz için daha sağlıklı bir geleceğe katkıda bulunma konusundaki adanmışlığıyla örtüşmektedir.

Toplumda Nestlé hakkında daha fazla okuyun

Muud lubadused