article hero image
TOPLULUKLAR

İŞ YERİNDE EVCİL HAYVANLARIN BAKILMASINI TEŞVİK ETMEK

HEDEFİMİZ

2020’ye geldiğimizde Avrupa genelinde iş yerinde evcil hayvan girişimini destekleyecek 200 anlaşma yapmış olacağız.

80

Başarılarımız

%40 Gerçekleşme

2018’de 22 ülkedeki ofislerimizde Dostum Ofiste programını başlattık. 10 ana pazarımızın dokuzu bu ülkelere dahildir. Ayrıca iş yerinde evcil havyan programlarının uygulanması için 80 ortaklığın gerçekleşmesini destekledik.

article picture

Bakış Açımız

Günümüzde modern yaşam giderek daha karmaşık bir hal alıyor. Kentleşmeyle beraber işe gidip gelirken ve çevrimiçi dünyada geçen zaman evcil hayvanlarımıza zaman ayırmayı zorlaştırıyor.

Lider evcil hayvan bakımı şirketlerinden biri olarak, sürekli değişim halinde olan dünyamızda insanların evcil hayvan sahibi olmanın tüm faydalarından yararlanabilmeleri için insanları desteklemek istiyoruz. İş yerinde evcil hayvanların olması, evcil hayvanlarımızın dostluğunu gün boyu hissetmemizin yollarından biri.

article picture

Evcil hayvanların zihinsel ve fiziksel sağlığımız üzerinde son derece olumlu etkileri olduğunu biliyoruz. Ancak çalışma saatlerinin uzaması, seyahat halindeyken tüketiciliğin artması, nüfusun kırsaldan daha kentsel bir yaşam tarzına geçmesi 21. yüzyılda evcil hayvan sahibi olmayı zorlaştırabiliyor.

Dostum Ofiste programımız, tüm çalışanlara dört ayaklı dostlarını ofise getirme olanağı sunuyor. Bu deneyimimizin diğer şirketlere de kapılarını köpeklere açmaları için ilham vermesini umuyoruz!

İŞ YERİNE EVCİL HAYVANLARINI GETİREN ÇALIŞANLARIN DAHA DÜŞÜK STRES BELİRTİLERİ GÖSTERDİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ? YA DA OFİSTE EVCİL HAYVANLARIN VARLIĞININ İŞ İLE ÖZEL YAŞAM ARASINDA SAĞLIKLI BİR DENGEYİ DESTEKLEDİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?

Purina OFİSLERİNDEKİ EVCİL Hayvanlar

İnsanlarla hayvanların birlikte daha iyi bir yaşam sürdüklerine yürekten inanıyoruz. İş yerine evcil hayvanların getirilmesini destekleyen çalışmalarımızın evcil hayvanlara olan sevgimizi ve Purina olarak bağlı olduğumuz değerleri net bir şekilde gösterdiğini düşünüyoruz. Avrupa’daki Nestlé Purina ofislerini mümkün olduğunda evcil hayvan dostu ortamlara dönüştürmek için büyük bir çaba gösteriyoruz.

Birçok yerde dört ayaklı dostlarımız ofisin müdavimleri oldular. Bazı ofislerde köpeklerin ofise yılda bir gün ya da bir hafta gelmesine izin verilirken, giderek daha çok ofiste köpekler kalıcı bir yer ediniyor.

İngiltere’de 2003’ten bu yana dostum ofiste uygulaması yerleşmiş durumda. İngiltere’deki genel merkezimiz 2015’te tamamıyla köpek dostu ilk Nestlé ofisi oldu.

Article Picture
Article picture

Dostum OFİSTE BİRLİĞİNE katılın; OFİSİNİZİ köpek dostu BİR yere DÖNÜŞTÜRMENİZE yardım EDELİM!

Dostum Ofiste programıyla ilgili deneyimimizi ve örnekleri başkalarıyla paylaşmayı çok isteriz. Bu vesileyle diğer şirketleri ve kuruluşları bu yolu izlemeye davet ediyoruz. 2020’ye kadar Avrupa’da bu uygulamaya geçen 200 kuruluşa ulaşmayı ve Dostum Ofiste girişimlerini başlatmayı hedefliyoruz.

Bizden alacakları destekle her şirket kendine uygun şekilde evcil hayvan dostu olabilir ve bu dönüşümü kolaylaştırmak için desteğimizden faydalanabilir. Köpeksiz ve Köpek dostu çıkartmalarından köpek davranış testlerine kadar birçok kaynakla şirketlerin başarılı ve sağlam bir programı uygulamaya koymalarına yardımcı oluyoruz.

Nestlé CSV çalışmalarına katkılar

Evcil hayvanların ve onları seven insanların yaşam kalitesini yükseltmek için gösterdiğimiz adanmışlık, ana şirketimiz olan Nestlé’nin yaşam kalitesini yükseltme ve bireyler ile aileler, topluluklarımız ve gezegenimiz için daha sağlıklı bir geleceğe katkıda bulunma konusundaki adanmışlığıyla örtüşmektedir.

Toplumda Nestlé hakkında daha fazla okuyun

Muud lubadused