PRO PLAN® LIVECLEAR® SSS

Yeni keşifler, beraberinde sayısız soru getirir. Pro Plan® LiveClear® hakkında sık sorulan sorular ve yanıtları için tıklayınız.

Tüm kediler; ırk, yaş, tüy uzunluğu, cinsiyet veya vücut ağırlığı farketmeksizin başlıca kedi alerjeni olan Fel d 1 üretir. Kediler tüy dökerken tüylerindeki alerjenler evin her tarafına dağılır. Purina’nın yaptığı araştırmalar sonucunda, Pro Plan® LiveClear® ile beslenen kedilerin %97'sinde, beslenmenin üçüncü haftasından itibaren tüylerdeki aktif Fel d 1 miktarının azaldığını görülmüştür.
Pro Plan® LiveClear® , kedinizin genel fizyolojisini etkilemez. Kediniz, Fel d 1 üretmeye ve normal tüy dökümüne devam edecektir. Yumurtada bulunan özel bir protein Pro Plan® LiveClear®'ın ana bileşenidir. Bu bileşen, kedinizin tükürüğündeki Fel d 1 alerjenine bağlanır ve onu güvenli bir şekilde nötralize eder.
Evet. Ana bileşenimiz, kedilerin tükürüğündeki Fel d 1 alerjenini nötralize eder. Bu güvenli, kedi dostu yöntem, Fel d 1 üretimine veya kedinin genel fizyolojisine müdahale etmez.
Kedinizi Pro Plan® LiveClear® ile beslemek için reçete edilmesi gerekmez.
Pro Plan® LiveClear® ’ı veteriner klinikleri,pet shoplar ve e-ticaret sitelerinden satın alabilirsiniz.